پرفکت مانی چیست و چه کاربردی دارد؟

خرداد 15, 1399 changelly نظری وجود ندارد

پرفکت مانی (Perfect Money) یک شرکت و سیستم پرداخت جهانی است که دفتر رسمی آن در کشور پاناما قرار دارد. این شرکت خدمات ارسال، دریافت و پرداخت پول از طریق اینترنت را برای کاربران و کسب و کارهای سراسر دنیا فراهم میکند.

شما به راحتی میتوانید از طریق این سیستم مقدار زیادی پول را به نقطه دیگر جهان منتقل کنید یا از یک وبسایت خارجی کالا و خدمات خود را خریداری نمایید.

به عنوان مثال فرض کنید قصد خرید یک فایل را از یک سایت خارجی را دارید که پرفکت مانی را میپذیرد. به راحتی میتوانید با استفاده از ریال و کارت بانکی خود پرفکت مانی بخرید و با آن فایل مورد نظرتان را از سایت خارجی خریداری فرمایید.

میتوان گفت که پرفکت مانی پلتفرمی مثل پیپال و سایر پلتفرمهای پرداخت است. این شرکت از معتبرترین شرکتهای خدمات پرداخت دنیاست و دهها میلیون کاربر فعال از سراسر جهان دارد.

همچنین از این سرویس می‌‌توان برای ذخیره ارز روی حسابهای الکترونیکی هم بهره برد یا با آن داراییهای دیگر مثل بیت کوین را خریداری کرد.

کاربردهای این سیستم را میتوان در موارد زیر خلاصه کرد:

  • انتقال ارز به صورت آنلاین
  • دریافت ارز به صورت دلار، یورو و
  • خرید کالا یا خدمات از سایتها و کسب و کارهای اینترنتی
  • ذخیره امن پولها روی حسابهای الکترونیکی و دریافت سود ماهانه
  • خرید بیت کوین، دلار، یورو و

بدون تحریم و ریسک

یکی از مزیتهای اصلی این سیستم در میان غولهایی مثل پیپل، تحریم نبودن آن برای کاربران ایرانی و سایر کشورهای تحت تحریم است.

همانطور که احتمالا میدانید ایرانیها و شهروندان چند کشور دیگر، به دلیل تحریمها نمیتوانند از خدمات پرداخت شرکتهای بزرگی مثل پیپل، مسترکارت، ویزا و … استفاده کنند. اما پرفکت مانی به دلیل پیروی نکردن از قوانین آمریکا، هیچ تحریمی را متوجه کاربران خود نکرده است. این شرکت در ایران چندین نماینده رسمی دارد.

در حال حاضر، به عنوان یک کاربر ایرانی میتوانید به راحتی بعد از افتتاح آنلاین حساب پرفکت مانی که رایگان و غیرحضوری است، از صرافیهای آنلاین، با استفاده از کارت بانکی خود پرفکت مانی بخرید و از سایتهای گوناگون که پرفکت مانی را میپذیرند، کالا یا خدمات مورد نیاز خود را خریداری فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *